Cestoviny so syrom

Skvelé cestoviny s kúskami lahodného syra sú obľúbenou klasikou, ktorá pohladí vaše chuťové poháriky. Získajú si vás plnou syrovou chuťou, kvalitným zložením a rýchlou prípravou.

Popis produktu

Cestoviny so syrom – nízkoenergetický a nízkokalorický produkt bohatý na vlákninu, s vysokým obsahom bielkovín, so zníženým obsahom tukov a cukrov s energetickou hodnotou 163 kcal v jednom vrecúšku. Vhodné ako doplnok zdravej a nízkokalorickej diéty, akéhokoľvej redukčného programu či zdravého stravovania.

Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhľovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

Príprava

Obsah sáčku vysypať do vhodnej nádoby, zaliať vriacou vodou a nechať postáť 10-15 min. zakryté, občas premiešať. Alebo: po rozmiešaní v šejkri s vodou cca 40° C teplou, preliať do vhodnej nádoby a dať na 1 min. do mikrovlnej rúry, po vybrati nechať postáť cca 10 min.

Zloženie

Instantné cestoviny – 25 % (pšeničná krupica, voda, soľ), sójové bielkoviny, mliečne bielkoviny, príchute – syr (inosinan sodný E631 a guanylan sodný E627), rastlinné tuky – kokos (obsahuje laktózu) a slnečnica, plnidlo polydextróza, zahusťovadlo guarová guma E412, soľ, cibuľa, cesnak, čierne korenie.

Alergény: lepok, sója, mlieko.

Cena: 18,90€/7 sáčkov v balení