CRÉME BRULÉE

Pripravte si sladký dezert ako z Francúzskej cukrárne. Créme brulée si vás získa svojou krémovou konzistenciou, plnou vanilkovou chuťou a jemnou karamelovou vôňou. Nechajte si a jazyku rozplynúť jeden z najobľúbenejších francúzskych dezertov.

POPIS PRODUKTU

Nízkoenergetický a nízkokalorický proteínový produkt s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so zníženým obsahom tukov a cukrov.

Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

PRÍPRAVA

Obsah sáčku vysypte do vhodnej nádoby alebo šejkra, pridajte 125 ml studenej vody (záleží na požadovanej hustote) a poriadne premiešajte, kým nedosiahnete homogénnu zmes. Nalejte do misky a pred konzumáciou vychlaďte v chladničke, kým dezert nestuhne.

ZLOŽENIE

Mliečne bielkoviny, odstredené mlieko, vaječný žĺtok, príchute, zahusťovadlo škrob, prírodné sladidlo sukralóza, prírodné farbivo betakarotén, želírujúca látka karagén.

Alergény: laktóza, siričitany, vajcia.

Cena: 18,90€/7 sáčkov v balení