Horká čokoláda

Nechajte sa uniesť lahodnou a zároveň bohatou chuťou kvalitnej extra horkej čokolády z vyberaných kakaových bôbov. Doprajte si sladkú chvíľku pre seba s lahôdkou bez pridaného cukru.

Popis produktu

Nízkoenergetický a nízkokalorický proteínový produkt s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so zníženým obsahom tukov a cukrov.

Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

Príprava

Vhodné na priamu konzumáciu.

Zloženie

Rastlinné bielkoviny (kakao, sója), rastlinné vlákniny, kakaové maslo, mliecne bielkoviny, hydrolyzovaný kolagén (hovädzí), odtucnený kakaový prášok, emulgátor (sójový lecitín E322 a polyglycerolpolyricínoleát E476), sladidlá sukralóza E955 a acesulfam E950, antioxidant vitamín E.

Alergény: sója, mlieko.