Kuracia polievka s rezancami

Vychutnajte si tradičnú a poctivú kuraciu polievku s rezancami, ktorá vás očarí svojou kvalitou a rýchlou prípravou. Skvelá chuť silného kuracieho vývaru a zeleniny si vás získa už pri prvom súste.

Popis produktu

Nízkoenergetický a nízkokalorický proteínový produkt s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so zníženým obsahom tukov a cukrov.

Objavte nový praktický a ekonomický koncept Dr. Slim na efektívnu kontrolu svojej hmotnosti! Počas zoštíhovacieho programu konzumujete proteíny vysokej biologickej hodnoty v ideálnej dávke s nízkym množstvom cukrov na výnimočnom základe. Koncept je založený na princípe kontrolovanej diéty s výraznou redukciou tukového tkaniva, bez pocitu hladu, bez straty svalovej hmoty, udržateľné dlhodobo a bez yo-yo efektu.

Príprava

Vysypte obsah vrecka do 200 ml vody teplej 40°C a premiešajte. Alebo vysypte obsah vrecka do 200 ml studenej vody, premiešajte a zohrejte 1 minútu v mikrovlnke

Zloženie

Mliečne bielkoviny, sójový lecitín E322, príchuť (kurča), instantné cestoviny 7 % (krupica z tvrdej pšenice, voda, soľ), cibuľa, výťažok z kvasníc, korenie a byliny (petržlen, kurkuma, zeler).

Alergény: lepok, sója, mlieko, zeler.

Cena: 18,90€/7 sáčkov v balení